Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika

 

   
 

 

 

 

       

     

O szkole

 

Nasza szkoła znajduje się w miejscowości leżącej nad Dunajcem. Powstała prawdopodobnie w roku 1875, zatem ma długą historię...

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

 

   

       

                    

    

     

Zachowaj Trzeźwy Umysł już po raz piętnasty

 

 

Ogólnopolska kampania profilaktyczna Zachowaj Trzeźwy Umysł obchodzi w tym roku jubileuszowe 15 lat swojej działalności. Cieszymy się, że również i nasza szkoła może już po raz kolejny wziąć w niej udział. W tym roku akcja rusza pod hasłem Grajmy w jednej drużynie”. Celem kampanii jest przeciwdziałanie niepożądanym zachowaniom u dzieci i młodzieży, wzmacnianie procesu edukacyjnego i wychowawczego, wspieranie osobistego rozwoju dzieci, rozwijanie umiejętności nawiązywania współpracy z rówieśnikami i motywowanie ich do pozytywnego kierowania swoim życiem.

W ramach udziału w akcji zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursach:

·        Konkurs ulotkowy „Zdrowe zgranie”- uczniowie wypełniają ulotkę sportach drużynowych.

·        Konkurs plastyczno – literacki pt. „Warto pomagać”- uczeń wykonuje pracę plastyczną lub literacką obrazujące powiedzenie: „Warto pomagać’. Pracę należy złożyć do koordynatora akcji w naszej szkole do 25 czerwca. Zachęcamy do udziału!!!

·        Konkurs zespołowy „Nawzajem” – konkurs polega na poznaniu sposobu działania lokalnej organizacji pozarządowej i zaprezentowaniu go na fotografiach (maksymalnie pięciu). Zdjęcia i ulotkę należy przesłać pocztą do biura kampanii do 30 listopada 2015.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursach i włączenia się w ogólnopolską akcję ZTU, bo przecież idąc za hasłem tegorocznej akcji GRAMY W JEDNEJ DRUŻYNIE!!!

Wszelkie pytania dotyczące akcji prosimy kierować do koordynatora akcji – nauczyciela języka angielskiego.

 
  SimpleViewer Gallery
SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash